м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Тонування скла являє собою визнану користувачами і фахівцями послугу, яка дозволяє вирішувати цілий ряд найважливіших завдань. Компанія Вавілон.укр пропонує проведення таких робіт на найвигідніших для вас умовах. Розглянемо, що являє собою тонування скла, де воно застосовується, і які має властивості.

Тонування скла і його властивості

Виробництво тонованого скла здійснюється шляхом додавання в скляну масу під час плавлення окисів металу. Такий процес носить назву флоат-технологія. Природно, тонування скла можливо тільки за допомогою спеціального обладнання у виробничих умовах.

У результаті проведення тонування, скло набуває такі властивості:

  • Придбання склом наступних кольорів: сіра, зелена, синя, бронзова, а також їх відтінків. Насиченість кольору залежить, в першу чергу, від товщини скла. Отже, в даному випадку, ми маємо справу з декоративною стороною питання.
  • Унікальні властивості заломлення сонячних променів, в результаті якого внутрішнє освітлення стає набагато м'якше. При цьому зовнішнє освітлення також трохи відрізняється від світла при звичайному склі, так як у тонованого скла присутнє невелике відображення ефекту.
  • Міцність, стійкість до кліматичного впливу і екологічна безпека. Незважаючи на додавання окисів металу, тоноване скло зберігає всі функції, які має скло звичайного виготовлення. Якщо ж говорити про надійність і міцність, то ці якості навіть посилюються.

Область застосування тонованого скла

Завдяки своїм неперевершеним декоративним і захисним функціям, тоноване скло має найширшу сферу застосування. Наша компанія готова застосувати скло, виготовлене за цією технологією, при замовленні наступних послуг:

На всі ці послуги ми пропонуємо мінімальні розцінки при високій гарантії якості.

Закрити
Поділитися: