м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Оформлення вітрин являє собою одну з найбільш затребуваних послуг, з якими клієнти звертаються в компанію Вавілон.укр. Наші фахівці використовують для вирішення таких завдань комбінацію творчого індивідуального підходу до проектування, високоякісних матеріалів і надійного професійного монтажу. Крім того, в комплекс послуг компанії Вавілон.укр входить сервісне обслуговування вітрин, споруджених нашими фахівцями.

Вітрини від компанії Вавілон.укр: опис послуги та її переваги

Розглянемо, що являють собою вітрини, спроектовані і побудовані нашою компанією. Перш за все, зупинимося на проектах. У нашому портфоліо є типові макети вітрин різних розмірів і форм, використовуючи які, ви зможете значно скоротити витрати часу та коштів на проведення робіт. Якщо ж ви побажаєте створити оригінальний дизайн свого магазину, салону краси, або іншого закладу, фахівці нашої компанії готові розробити унікальний проект.

Монтаж вітрин також проводиться на дуже високому рівні майстерності. У нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці по збірці і установці. При цьому ми обов'язково даємо гарантію якості та надійності виконаних робіт.

Детальніше слід зупинитися на матеріалах, використовуваних для обладнання вітрин. У своїй роботі наші майстри використовують два основних компоненти:

  • Алюмінієвий профіль. Ця складова вторинного оформлення забезпечує такі важливі властивості як міцність, стійкість до зовнішніх пошкоджень і несприятливого кліматичного впливу, а також довговічність конструкції. Крім того, алюмінієвий профіль володіє хорошою гнучкістю, що дозволяє створювати оригінальні форми вітрин із застосуванням заокруглень.
  • Безпечне скло. Крім міцності даного компонента вітрини, його високої світлопропускної здібності і звукоізоляційних властивостей, необхідно підкреслити ще одну важливу перевагу. Використовуючи технологію ударного гравіювання або наклеювання плівки, ми зможемо нанести на скло логотип вашої компанії. Це дозволить зробити вітрину унікальною і привернути увагу клієнтів.
Закрити
Поділитися: