м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Проектування, виготовлення, монтаж і сервісне обслуговування алюмінієвих систем - це основний напрямок роботи компанії Вавилон.укр. Наші досвідчені співробітники мають достатні напрацювання в даній області і постійно підвищують якість таких послуг, як:

  • Установка алюмінієвих світлопрозорих стійко-ригельні фасадів.
  • Робота з технологією спайдерного скління.
  • Проектування та спорудження зимових садів та інших скляних конструкцій.
  • Скління плоских і похилих дахів із застосуванням систем провітрювання, кондиціонування та підігріву.
  • Робота зі зсувними конструкціями різного типу.

Такий широкий спектр послуг дозволяє нашим фахівцям знаходити оптимальні рішення для кожного клієнта. При цьому слід зазначити, що ми працюємо як з фізичними особами, так і з компаніями та організаціями.

Основні принципи, на яких заснована побудова роботи компанії Вавилон в області алюмінієвих систем, наступні:

  • Індивідуальний конструктивний підхід до прийняття рішень. Ми зацікавлені не просто в реалізації проекту, а також і в тому, щоб клієнт був задоволений співпрацею в усіх відношеннях, був готовий до його продовження і рекомендував наші послуги.
  • Використання якісних і надійних комплектуючих. Наші вироби виготовляються з використанням кращих комплектуючих від провідних світових розробників.
  • Гнучка цінова політика. Вивчаючи своєчасно ринкові коливання, ми намагаємося дотримуватися мінімально можливих розцінок. Крім того, застосовуючи індивідуальний підхід в роботі з клієнтами, наша компанія надає знижки для постійних клієнтів.
  • Висока якість виконання, забезпечене роботою досвідчених дизайнерів, кваліфікованих інженерів, а також професійно підготовлених майстрів.

Теплий алюміній

У сучасному будівництві алюміній застосовується для спорудження та монтажу самого широкого кола об'єктів. Цей матеріал є високоміцним та екологічно безпечним, він стійкий до різних несприятливих впливів клімату і легко піддається обробці. Єдиним серйозним недоліком алюмінію є його висока теплопровідність. Цей показник до порівняно недавнього часу значною мірою обмежував можливості застосування матеріалу.

Однак поява такого різновиду, як теплий алюміній, кардинально змінило ситуацію. За своєю структурою теплий алюмінієвий профіль складається з трьох частин. Зовнішні сторони виконані безпосередньо з алюмінію, а посередині поміщений спеціальний термоміст з поліаміду, який перешкоджає виходу тепла з приміщення і проникненню шуму зовні. Наявність термомоста певною мірою збільшує вартість профілю. Однак при цьому відкривається можливість встановити вікна, двері та інші види скління, таких великих розмірів, для яких не підійде який-небудь інший матеріал.

Закрити
Поділитися: