м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція
 • Перегородки зі скла
  Брендування
 • Перегородка суцільноскляна
  Повна шумоізоляція
 • Монтаж перегородок зі скла
  Стильно і сучасно
 • Перегородки скляні
  Монтаж в найкоротші терміни

Компанія Вавілон пропонує свої послуги з установки скляних конструкцій. Такий тип систем скління має широку популярність для монтажу в офісах, магазинах та інших приміщеннях громадського користування, де значну роль відіграють декоративні властивості конструкції. Крім того, значною особливістю таких систем є максимальне надходження світла з одного приміщення в інше. Це особливо важливо для тих приміщень, в яких відсутні вікна, або кількість попадання денного світла явно недостатнє. За своєю суттю суцільноскляні системи являють собою скляне полотно, в якому відсутній каркас, або рама.


Наші роботи:

суцільні перегородки
суцільно скляна перегородка
заскління офісів
перегородка під ключ
перегородка зі скла
дизайнерській підхід

Скло встановлюється в спеціальні напрямні профілі тільки зверху і знизу. Між склом профілі відсутні. Залежно від поставленого завдання, шви між склом можуть заповнюватися спеціальним силіконом. Двері в даних системах можуть бути різні (розпашні, маятникові або розсувні) і кріпиться за допомогою спеціально розробленої фурнітури. Вона в максимальному ступені забезпечує надійність і міцність всієї конструкції.

Виготовлення скляних перегородок здійснюється виключно з безпечного скла. Крім прозорого скла, за бажанням замовника, може використовуватися тоноване скло, а також ми готові використовувати клеювану плівку різних кольорів, або ж нанести ударне гравіювання. Така можливість дозволить зробити скління вашого офісу, або магазина, повністю унікальним.

Одним з важливих переваг суцільноскляних систем є порівняльна простота монтажу, сервісного обслуговування та догляду.

За своєю конструкцією системи з цілісного скла можуть бути розсувними і розпашними, одностулковими і двостулковими.


Наші роботи:

перегородка в магазині
перегородка в офісі
перегородка кімнат
малюнок на перегородці
кріплення
високі перегородки

У нашому каталозі є готові макети суцільноскляних дверей. Однак при необхідності, наші фахівці можуть створити індивідуальний проект по вашим вимогам. Всі послуги, що надаються нашою компанією, починаючи від складання макета, і закінчуючи монтажем, є порівняно недорогими. Більше того, компанія пропонує вигідну систему знижок.

Закрити
Поділитися: