м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція
 • фасадні системи
  Hi-Tech фасади
 • Фасади з алюмінію
  Світлопрозорі фасади з дзеркальним ефектом
 • Алюмінієві фасади
  Спортивні комплекси та Соціальні будівлі
 • Фасади алюмінієві
  Передові технології

Одним з ключових напрямів у діяльності компанії Вавілон.укр є алюмінієві фасади. Ми здійснюємо їх проектування, виготовлення, монтаж і сервісне обслуговування на найвигідніших для наших клієнтів умовах.

Унікальні властивості такого матеріалу як алюміній, його порівняно невисока ціна, а також ті переваги, які відкриває можливість замовити фасад з цього матеріалу саме у нас, сприяють постійному зростанню популярності цих видів споруд. Розглянемо, якими властивостями володіє сучасний алюмінієвий фасад, де можливо його застосування, а також, за яких умов компанія Вавілон.укр пропонує купити таку конструкцію в Києві.

Властивості та види алюмінієвих фасадів


Ідеї для фасадів будівель:

будинок зі скла
фасад будинку з алюмінію
конструкція зі скла
торговий центр з алюмінію
побудова зі скла
алюміній та скло

Фасад є "обличчям" будь-якої будівлі чи споруди. Тому при складанні всіх проектів дизайнери приділяють цьому елементу особливу увагу. Тут, в залежності від специфіки об'єкта, обов'язково враховуються, як декоративні, так і фізичні властивості. Саме тому алюмінієві фасади, які можуть бути основою світлопрозорої або вентильованої системи, користуються підвищеним попитом серед більшості будівельних компаній та організацій.

Наведемо основні переваги, якими володіють фасади з алюмінію, пропоновані нашою компанією:

 • Легкість матеріалу, що дозволяє створювати громіздкі конструкції без високого навантаження на несучі конструкції об'єкта.
 • Висока міцність і стійкість до зовнішніх кліматичних і фізичних дій. Особливо міцним є сплав алюмінію з магнієм.
 • Ливарність, що дозволяє створювати конструкції різних форм. З цією метою найчастіше застосовується сплав алюмінію і кремнію, що отримав назву "Авілов".
 • Екологічна безпека. Алюміній не виділяє ніяких шкідливих речовин в атмосферу і не викликає алергії.

Перераховані властивості матеріалу значно розширюють можливості його застосування. Так, світлопрозорі алюмінієві фасади, які одночасно виконують декоративну функцію, дозволяють економити витрати на освітлення і акумулюють сонячне тепло, активно застосовуються при будівництві великих торгових і комерційних центрів, виставкових павільйонів, спортивних споруд, а також котеджів і дачних будівель.

Будівництво вентильованих фасадів із застосуванням алюмінієвих конструкцій дозволить забезпечити оптимальний мікроклімат в приміщенні. При цьому залежно від призначення приміщення, можна застосувати холодне або тепле скління. Цей показник залежить від кількості використовуваних в профілі камер. Крім того, в теплих системах використовується спеціальний термоміст, виготовлений з поліаміду. Ціна такого фасаду буде значно вище, тому перед замовленням рекомендується проконсультуватися з нашим фахівцем з приводу вибору підходящої конструкції.

Наші співробітники нададуть вам максимальну підтримку, враховуючи всі особливості об'єкта, а також ваші можливості, побажання і вимоги. Компанія Вавілон.укр зробить все можливе, щоб наша робота принесла вам максимальну вигоду, комфорт і безпеку побудованої споруди.

Закрити
Поділитися: