м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Компанія Вавілон.укр надає цілий комплекс послуг у сфері роботи з алюмінієвими системами, які служать для різних цілей. Наші співробітники застосовують конструктивний комплексний підхід до кожного завдання, що значною мірою сприяє підвищенню якості всіх виконуваних робіт. Важливою перевагою співпраці з компанією Вавілон.укр є можливість замовлення, як проведення окремих робіт, так і надання цілого комплексу послуг, що включає такі види:

  • Професійні консультації фахівців, що дозволяють вибрати оптимальний варіант алюмінієвої системи або конструкції, відповідний технічним вимогам і фінансовим можливостям клієнта.
  • Наявність великої бази типових проектів, що дозволяє значно скоротити час проведення робіт і фінансові витрати на їх здійснення. Крім того, ми пропонуємо проектування алюмінієвих систем за вимогами замовника, з урахуванням найоригінальніших і нестандартних дизайнерських ідей.
  • Виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкцій різної складності. Тут нашими перевагами є використання високоефективного обладнання, якісних матеріалів і праці досвідчених фахівців.
  • Скління балконів і лоджій, в якому використовуються найпрогресивніші технології, які підходять для різних типів і форм конструкцій. Для проведення цього виду робіт ми використовуємо профіль і системи від провідних виробників, що гарантує максимальну надійність скління.

Раз ми заговорили про надійність, слід неодмінно відзначити, що на всі види послуг наша компанія надає гарантію якості та сервісне обслуговування об'єктів на взаємовигідних умовах.

Сфера застосування алюмінієвих конструкцій від компанії Вавілон.укр поширюється, як на звичайні житлові будинки і квартири, так і на комерційні об'єкти. Серед останніх найчастіше нам доводиться мати справу з оформленням вітрин магазинів, басейнів, СПА-салонів, автосалонів, готельних фасадів і терас, а також офісних центрів, які обслуговують різні виробничі сфери.

Закрити
Поділитися: