м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Компанія Вавілон пропонує послуги зі скління басейнів на найвищому рівні якості. Наші можливості дозволяють працювати як з невеликими спорудами приватного характеру, так і з великими басейнами громадського користування.

Басейн, який виконаний повністю зі скла, це справжнє архітектурне диво, що стало світовим еталоном краси в новому столітті. Можливість спорудження конструкції з максимальним склінням приносить цілий ряд переваг. Найбільш важливими з них є такі, як:

  • Максимальна економія електроенергії за рахунок сонячного світла.
  • У прохолодну пору року сонячне тепло частково виконує функцію обігріву, скорочуючи тим самим, витрати на опалення.
  • Декоративні властивості споруди, які обов'язково привернуть увагу потенційних клієнтів.
  • Повна імітація відкритого басейну із захистом від усіх зовнішніх кліматичних подразників.

Ефект відсутності перегородок створюється завдяки спеціальної прихованої конструкції, яка розташована всередині приміщення. Використання такого безрамного скління стало новою епохою в розвитку будівельних технологій. Тепер скло виконує ті функції, які раніше не були йому властиві. При цьому, завдяки високим технологіям виготовлення і професійній майстерності наших фахівців, результати роботи перевершують всі очікування. У цьому ви можете переконатися, ознайомившись з фото наших об'єктів та з відгуками інших замовників.

Крім загального скління басейну, ми готові запропонувати також цілий ряд скляних виробів. Ви можете замовити у нас душові кабіни, скляні меблі для кімнати відпочинку, або кафе у вашому басейні. Всі ці вироби можуть бути прикрашені логотипом вашої компанії, або іншим зображенням на ваш вибір. Крім того, ми виготовляємо оригінальні дзеркала і вітражі, які стануть відмінною прикрасою басейну і його інших приміщень.

Усі послуги, які пропонує компанія, надаються за мінімальними розцінками. При цьому ми виконуємо замовлення в оптимальні строки, узгоджені з клієнтом заздалегідь.

Закрити
Поділитися: