м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Якщо ви вже є власником СПА-салону, або тільки плануєте його відкрити, послуги компанії Вавілон стануть дуже корисними для вас. Співпраця з нами відкриє найширші можливості і дозволить залучити максимальну кількість клієнтів.

Що ми готові для вас запропонувати?

Наша компанія працює в таких напрямках, як:

  • Скління приміщень за допомогою міцних і зручних в експлуатації алюмінієвих систем. Це означає, що наші фахівці можуть запропонувати самі оригінальні дизайнерські проекти, які додадуть вашому салону унікальність. Вікна, тераси, балкони, внутрішні перегородки та двері, встановлені нашою компанією, стануть оптимальним вибором як щодо декоративності, так і в плані надійності конструкцій.
  • Виготовлення та встановлення виробів зі скла. Ми готові запропонувати вам унікальні душові кабіни, дзеркала, вітражі та скляні меблі. Всі ці вироби можуть бути прикрашені логотипом вашого СПА-салону, або будь-яким, запропонованим вами малюнком, або написом.

Чому ми пропонуємо свою співпрацю?

Безумовно, метою будь-якого бізнесу є заробіток. Ми також прагнемо отримати хороший прибуток. Однак, розуміючи, що таке ринкова конкуренція, наші фахівці роблять все можливе, щоб партнери отримали максимальну вигоду від співпраці. З цією метою ми надаємо наступні умови:

  • Використання високоякісних комплектуючих від провідних виробників. Вся ця продукція має сертифікати відповідності, відрізняється високою міцністю і надійністю. Крім того, ми застосовуємо тільки екологічно безпечні матеріали.
  • Оптимальне поєднання ціни та якості. Якщо говорити про вартість нашої продукції і послуг, то ми постійно вивчаємо стан ринку і пропонуємо мінімальні розцінки. В якості нашої роботи ви можете переконатися, ознайомившись з фотографіями об'єктів, а також з відгуками інших клієнтів, які вже користуються результатами праці майстрів компанії Вавілон.
  • Сервісне обслуговування. Виконавши замовлення на виготовлення та встановлення будь-якого виробу чи конструкції для вашого СПА-салону, ми готові на постійній основі надати його сервісне обслуговування. Природно, така співпраця принесе вам переваги в усіх відношеннях.
Закрити
Поділитися: