м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

У сучасному склінні одним з найбільш затребуваних видів віконних систем є алюмінієві вікна. За своїми технічними та фізичним параметрам вони загалом перевершують пластикові та дерев'яні вікна. Ця перевага виражається в наступних показниках:

  • Міцність і зносостійкість.
  • Стійкість до хімічного і фізичного впливу.
  • Екологічна безпека.
  • Декоративність, що дозволяє використовувати широку кольорову гаму алюмінієвого профілю.

Наші роботи:


вікна
суцільні вікна
вікна на дачі

Окремо також слід зупинитися на вартості вікон з алюмінію. Дійсно, цей показник є вищим, ніж ціни пластикових конструкцій. В основному це стосується саме «теплих» вікон. Однак якщо зіставити терміни служби пластикових і алюмінієвих систем, то другі мають значну перевагу. Так, наприклад, встановивши вікно з пластика, вам доведеться приблизно 3-4 рази провести його ремонт, або заміну за той період, поки алюмінієва система буде працювати безперебійно.

Компанія Вавілон надає своїм клієнтам найширший асортимент алюмінієвих вікон. На ваше замовлення ми проведемо проектування, виготовлення та встановлення таких алюмінієвих вікон, як:

  • Розсувні, що дозволяють оптимально використовувати площу приміщення.
  • Поворотно-відкидні, що представляють собою класичний зразок.
  • Панорамні, активно застосовуються для облаштування готелів, котеджів і багатоповерхових офісних приміщень.
  • Балконне скління, що використовує у будь-яких з перерахованих вище різновидів.

Всі наші послуги надаються на взаємовигідних умовах як з точки зору ціни, так і щодо термінів та сервісного обслуговування.

Французькі вікна

Однією з найбільш затребуваних послуг компанії Вавілон є проектування, виготовлення та встановлення французьких вікон. Цей різновид, який вперше з'явився в мальовничому французькому Провансі, стає все більш популярним з розвитком котеджного будівництва, а також із спорудженням висотних будівель побутового та комерційного призначення.

За своєю суттю французьке вікно являє собою панорамне скління від підлоги до стелі. Установка таких вікон може повною мірою замінити наявність в квартирі, будинку або офісі, балкона або лоджії. При цьому правильно сфокусована спрямованість дозволяє максимально скоротити витрати на штучне освітлення. Крім того, грамотно спроектоване вікно такого типу може візуально збільшити об'єм приміщення практично вдвічі.

Для спорудження французьких вікон наша компанія застосовує найефективніші матеріали. Безпечне міцне скло і якісні міцні системи від провідних виробників дозволять вам отримати ексклюзивний дизайн свого об'єкта при досить прийнятних витратах.

Закрити
Поділитися: