м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Установка панорамних вікон, або вікон великих розмірів, користується широким попитом як у звичайному будівництві будинків, квартир і офісів, так і при склінні звичайних балконів і лоджій. Можливості сучасних технологій дозволяють реалізовувати найнеймовірніші проекти з використанням цієї технології. Завдяки спеціально розробленим системам панорамного скління можна зробити прозорою не просто частина однієї стіни, а всю стіну цілком, дві стіни, і навіть все приміщення по периметру.

Компанія Вавілон здійснює проектування, виготовлення, встановлення та сервісне обслуговування панорамних вікон різних розмірів, форм і модифікацій. Крім того, в нашому асортименті представлено цілий ряд уже підготовлених проектів, які пройшли випробування і мають позитивні рекомендації наших клієнтів.

Панорамні вікна в приміщенні являють собою не просто оригінальну і стильну деталь інтер'єру. Установка таких конструкцій дає цілий ряд важливих переваг, основними з яких є наступні:


Ідеї для панорамного скління:

панорамні вікна
купити панорамні вікна
ідеї панорамного скління
панорамне скління
панорамное вікно
скління на дачі
панорамне скління дачі
скління
панорамні вікна в офісах
панорамне вікно у будинку

  • Максимальне потрапляння сонячного освітлення, що дозволяє не тільки значно скоротити витрати електроенергії, але також у великій мірі подбати про здоровий зір. Крім того, такий фактор дозволяє використовувати в приміщенні масу зелених насаджень, які в свою чергу, створюють відмінний здоровий і збагачене киснем мікроклімат.
  • Забезпечення безпеки від ультрафіолетових променів. Хоча панорамні вікна і забезпечують повне проникнення сонячного світла, вони, в той же час, володіють захисною світловідбиваючої функцією, які оберігають від небезпечних для здоров'я ультрафіолетових променів.
  • Забезпечення широти огляду. Ця функція особливо важлива для приміщень, що мають вихід на мальовничі околиці. Тому, широким попитом такі вікна користуються при будівництві готельних номерів класу Люкс.

Окремо слід додати, що при установці панорамних вікон ми використовуємо високоякісні віконні системи, які максимально забезпечують захист від опадів і вітру, шумоізоляції приміщення, якісне провітрювання і збереження тепла.

Закрити
Поділитися: