м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Розпашні вхідні групи є найбільш поширеними. Їх можна по праву охарактеризувати, як класичний варіант дверей. Основною відмінністю таких систем є відкриття стулок в одному напрямку. При цьому найчастіше таке відкривання є автономним, і якщо двері складаються з двох стулок, вони можуть відкриватися незалежно один від одного. Відкривання відбувається в бік вулиці згідно з нормами з протипожежної безпеки.

Застосування розпашних вхідних груп є самим широким, так як саме такий вид найбільш поширений серед приватних осіб. Крім того двері цього типу активно використовуються в офісних приміщеннях, що мають середній і низький рівень відвідуваності.


Ідеї для розпашних дверей:

розпашні двері
розпашні дизайнерські

У сучасній практиці існує два основних типи розпашних вхідних груп. Найпопулярнішою є механічна система розпашних дверей, яка заснована на застосуванні фізичної сили людини. У переважній більшості квартир, будинків, а також різних офісних і службових приміщень використовується саме цей тип. Серед його переваг можна відзначити порівняльну простоту монтажу і високу надійність. При установці даного типу вхідних груп в нежитлових комерційних приміщеннях, а також місцях громадського користування, має популярність установка спеціальних доводчиків, які забезпечують закривання дверей, а також виробництво якості цієї дії. Використання доводчиків дозволяє продовжити термін експлуатації дверей, оберігаючи їх від ударів при закриванні.

Більш рідкісним різновидом розпашних вхідних груп є автоматичні двері цього типу. При їх установці використовується спеціальна автоматика з датчиками руху, що забезпечує відкривання в момент наближення до об'єкта. Автоматизовані розпашні вхідні групи є ефективним елементом для дизайну, оскільки можуть перевищувати стандартні розміри і вагу конструкцій, не вимагаючи застосування фізичної сили для їх відкривання.

Компанія Вавілон розгляне будь-які ваші замовлення по установці вхідних розпашних груп. Наші фахівці намагатимуться максимально задовольнити всі побажання і потреби замовників, а також забезпечити якісну і недорогу установку дверей.

Закрити
Поділитися: