м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Вхідні групи, або просто кажучи, двері, оточують нас практично скрізь. Вдома, на роботі, в громадських місцях, у транспорті ми щодня проходимо через вхідні групи по кілька десятків разів. При цьому якщо хоча б приблизно провести підрахунки того, яке навантаження витримують різні двері за час свого існування, дані перевершать будь-які очікування. Тому, виготовлення та встановлення вхідних груп повинні проводиться на найвищому рівні якості та надійності. Крім того, для максимального ефекту роботи дверей необхідно зробити правильний вибір матеріалу, різновидності та інтенсивності їх експлуатації.

Компанія Вавілон.укр використовує диференційований індивідуальний підхід до обслуговування кожного клієнта. Завдяки такій властивості, а також широкому асортименту вхідних груп, пропонованих нашою компанією, ми завжди вибираємо оптимальний варіант для кожного випадку. Напрямком нашої роботи є вхідні алюмінієві двері. Такий вибір не є випадковим, оскільки саме цей матеріал має цілий ряд важливих переваг, що дозволяють досягати максимальної ефективності експлуатації. Саме алюмінієві двері є оптимальним варіантом для використання на комерційних об'єктах з високим рівнем прохідності. Тут найбільше актуальні такі важливі властивості алюмінієвого профілю, як:

  • Максимальна міцність, що забезпечує тривалий термін експлуатації дверей.
  • Стійкість алюмінієвих вхідних конструкцій до зносу, що сприяє тривалому використанню в умовах підвищених навантажень динамічного характеру.
  • Повна інертність до впливу несприятливих кліматичних умов, яка дозволяє експлуатувати алюмінієві двері в якості зовнішніх вхідних систем.
  • Екологічна чистота матеріалу, що сприяє можливості його використання на об'єктах з підвищеними вимогами до санітарних умов.

В залежності від вимог і можливостей замовника, наші фахівці готові запропонувати, виготовити і встановити такі види вхідних груп, як:

  • Маятникові, які зручні для використання в місцях з великим потоком людей, що рухаються в обох напрямках.
  • Розсувні, прийнятні для приміщень і споруд з обмеженим простором для відкривання стулок.
  • Автоматичні, що забезпечують комфортне користування, цілісність дверної фурнітури, а також безпеку приміщення.
  • Розпашні, що є зразком класичних дверей, і застосовуються практично у всіх житлових приміщеннях.
  • Всі наші вхідні групи виготовляються із високоміцних надійних матеріалів, а установку виконують кваліфіковані фахівці. При цьому наша компанія надає сервісне обслуговування встановлених вхідних груп.

Постійно збільшуючи клієнтську базу, ми намагаємося підвищувати якість своїх послуг. Крім того, для того щоб наша співпраця була максимально ефективною, ми надаємо клієнтам низькі розцінки, в компанії діє гнучка система знижок, а терміни виконання замовлень задовольняють навіть наших найвимогливіших партнерів.

Закрити
Поділитися: