м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Автоматичні вхідні групи вже давно увійшли в звичайний побут для використання як на об'єктах громадського користування, так і в приватному секторі. Основними перевагами таких систем є економія місця (у випадках, коли йдеться про розсувні автоматичні конструкції), а також зручність користування.

В основі кожної автоматичної системи лежить використання датчиків руху, які відкривають двері при наближенні до них людей. За своєю собівартістю вхідні автоматичні групи можуть відрізнятися в залежності від типу конструкції. Найбільш популярним є автоматичний розсувний тип дверей. Їх монтаж є порівняно простим, так як практично всі компоненти встановлюються у вигляді вже готових блоків. Вартість таких дверей є доступною для широкого застосування. Відрізнятися цей показник може залежно від типу датчика, який може бути мікрохвильовим, або інфрачервоним. Перший тип рекомендується застосовувати в місцях, де підхід до дверей відбувається в основному в перпендикулярному до дверей напрямку. Інфрачервоні датчики більш ефективні при підході збоку.

Існує ще один поширений тип автоматичних систем, до якого відносяться розпашні вхідні групи. Хоча така система і вимагає набагато більше простору, ніж розсувні двері, установка розпашної автоматики додає особливого шарму і високий статус приміщенню. Коли спрацьовує датчик, і перед вхідним автоматично розчиняються двері, створюється ефект якоїсь урочистості. Установка таких вхідних груп найбільш прийнятна для готелів, ресторанів та інших приміщень, виконаних у стилі під старовину.

Фахівці компанії Вавілон на найвищому професійному рівні готові виконати роботи з проектування, монтажу та сервісного обслуговування різних видів автоматичних вхідних систем. При цьому важливими відмінними рисами нашої роботи завжди є мінімальні розцінки на вироби, їх установку і обслуговування, корисні консультації кваліфікованих фахівців і суворе дотримання термінів виконання замовлень.

Закрити
Поділитися: