м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

У сучасному суспільстві під таким поняттям як пентхауз мається на увазі цілий комплекс унікальних архітекторських ідей і знахідок, розташований на верхньому поверсі багатоповерхового будинку. При оформленні таких апартаментів застосовуються найостанніші досягнення в області будівельних технологій, а також найкращі матеріали та комплектуючі. Компанія Вавілон.укр пропонує комплекс послуг з оформлення пентхауза в Києві на вигідних умовах. У нас можна замовити, як окремі елементи, так і обладнання "під ключ". Наведемо опис наших послуг, який допоможе вам зорієнтуватися при здійсненні вибору.

Пентхауз від компанії Вавілон.укр: наші послуги

Кожен пентхауз являє собою щось більше, ніж звичайна розкішна квартира. Цей об'єкт, в деякій мірі, висловлює соціальний статус і амбітність власника. Тому навіть найдрібніші архітектурні та дизайнерські деталі, використані при його оформленні, грають дуже важливу роль.

Працюючи з такими матеріалами, як скло і алюміній, компанія Вавілон.укр пропонує цілий ряд послуг з оформлення пентхауза. Серед них особливо слід відзначити такі, як:

  • Скління балконів і лоджій. У нашому асортименті є велика кількість варіантів такого скління, як з використанням алюмінієвого профілю, так і безрамним методом.
  • Виготовлення та встановлення вікон різного розміру і форми, в тому числі і панорамних віконних систем, що дозволяють не тільки створити неповторний дизайн приміщення, але також забезпечити значне скорочення витрат на оплату електроенергії.
  • Монтаж скляних міжкімнатних дверей і алюмінієвих вхідних конструкцій, різноманітність яких дозволить знайти оптимальний варіант для кожного конкретного випадку.
  • Проектування і виробництво скляних меблів, що дозволяє надати особливу витонченість інтер'єру приміщення, а також виготовлення різноманітних аксесуарів зі скла, виражають загальний напрямок дизайнерської ідеї.

Всі ці послуги супроводжуються цілком доступними для Києва розцінками, бездоганною якістю виробів і оптимальними термінами виконання робіт.

Закрити
Поділитися: