м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Красиві та елегантні скляні вироби завжди користуються попитом як для прикраси приватних будинків і квартир, так і для створення комфортної атмосфери в комерційних приміщеннях. Крім декоративного ефекту, вироби, виконані зі скла мають цілий ряд фізико-механічних властивостей, що мають певні переваги. Найбільш значущими в цьому відношенні є такі з них, як:

  • Забезпечення освітленості приміщень, яке, в свою чергу, дозволяє скорочувати витрати на електроенергію.
  • Збереження тепла, яке досягається за допомогою ряду додаткових функцій.
  • Повна екологічна безпека матеріалу, що дозволяє застосовувати його для виготовлення душових кабін, скляних меблів і ряду інших виробів, які мають на увазі безпосередній вплив на організм.

Виготовлення скляних виробів входить в спектр послуг компанії Вавілон. Ми здійснюємо виробництво душових кабін, скляних меблів, дзеркал та вітражів. При роботі з клієнтами ми завжди використовуємо суто індивідуальний підхід. Тому, кожний скляний виріб, виготовлений нашими майстрами, по своїй суті є унікальним.

Використовуючи передові технології, а також маючи достатній досвід у наданні таких послуг, наші фахівці забезпечують кожному клієнту такі важливі умови, як:

  • Порівняно низькі розцінки при професійному якісному виконанні роботи.
  • Міцні та надійні матеріали, включаючи скло і фурнітуру, використовувану для душових кабін і меблів.
  • Оригінальний дизайн з використанням цілого ряду додаткових послуг. Серед них присутні такі види обробки скла, як матування, тонування, нанесення декоративної плівки і ударна гравірування. Суть цих послуг полягає в можливості наносити малюнки і зображення на скляні вироби. Така обробка поверхні скла дозволяє надати вашому офісу, СПА-салону, ресторану, або кафе, унікальний зовнішній вигляд. При цьому дані способи актуальні і для домашнього застосування. Так, наприклад, скляний столик на літній веранді із зображенням сімейного портрета стане відмінною прикрасою вашого будинку, або котеджу.

Всі ці послуги супроводжуються професійними консультантами наших співробітників, які допоможуть вам не тільки підібрати ідеальний варіант при оформленні замовлення, а й заощадити достатню суму.

Вітражі

Виготовлення вітражів є особливою гордістю компанії Вавілон.укр. Цей вид декоративного мистецтва сягає своїм корінням глибоко в історію. Однак сьогодні, завдяки застосуванню новітніх технологій виробництва, він придбав зовсім нове забарвлення. Незважаючи на те що в 20 столітті попит на декоративні скляні орнаменти значно впав, початок нового тисячоліття ознаменувався поверненням моди на ці архітектурні витвори.

Використання вітражів у наші дні спостерігається як в побутовому, так і в комерційному будівництві. Вони є відмінною прикрасою офісних приміщень, клубів, закладів громадського харчування, а також незамінним атрибутом лазень і басейнів. Наша компанія застосовує найостанніші досягнення в галузі виготовлення вітражів. У нас можна замовити такі вироби за готовими проектами, або при необхідності дизайнер Вавілон.укр розробить оригінальний макет, відповідний для ваших вимог. Крім того, на ваш вибір будуть надані кілька варіантів технології, що дозволить не тільки створити оптимальний проект по дизайну, але і значно скоротити витрати на його реалізацію.

Закрити
Поділитися: