м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Виготовлення дверей розсувного типу є одним з основних напрямків у роботі компанії Вавілон.укр. Ми займаємося проектуванням, виробництвом, монтажем і сервісним обслуговуванням таких виробів, використовуючи у своїй роботі новітні досягнення науково-технічного прогресу. В асортименті нашої компанії присутні розсувні алюмінієві двері різних моделей і розмірів. Крім того, якщо замовника не влаштовують запропоновані типові проекти, наші фахівці готові розробити нову модель, що оптимально підходить під вимоги та умови клієнта.

Наведемо основні особливості, якими характеризуються розсувні міжкімнатні двері і вхідні системи, представлені нашою компанією:

  • Значна економія площі і простору в приміщенні. Стулки, розсуваються в сторони, залишають простір для пересування. Така властивість особливо цінується при установці виробів на комерційних об'єктах, де завдяки високій орендній платі важливий практично кожен сантиметр площі.
  • Максимальна безпека. Як вхідні розсувні двері, так і двері, встановлені між кімнатами, виготовлені з екологічно чистого матеріалу (сплаву алюмінію), який не представляє ніякої небезпеки для людського здоров'я та довкілля. Крім того, в поняття безпеки включається також марка скла, максимально захищеного від зовнішніх і внутрішніх пошкоджень.
  • Звукоізоляція, теплозбереження, висока світлопропускна здатність, провітрювання, а також інші параметри, що дозволяють створити оптимальний сприятливий мікроклімат в приміщенні.
  • Зручність і невибагливість у догляді. Розсувні двері з алюмінію не притягають пил, легко миються і довго зберігають свої декоративні властивості. Крім того, цей матеріал повністю інертний до дії побутових хімічних засобів для догляду, що сприяє зручності проведення прибирання.

На додаток до перерахованих особливостей наших розсувних дверей, компанія Вавілон.укр пропонує досить вигідні умови замовлення таких виробів. У нас вам запропонують оптимальні для Києва ціни, швидке і надійне виконання робіт, а також якісне гарантійне обслуговування.

Закрити
Поділитися: