м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція
 • Розсувні системи
  Зробіть світло у вашому домі!
 • Розсунення
  Ідеальне місце для літнього відпочинку!
 • Алюмінієві розсунення
  Максимум світла - для любителів простору!
 • Алюмінієві розсувні системи
  Оригінальні дизайнерські рішення!

Розсувні вхідні системи користуються широкою популярністю, завдяки можливості їх установки в місцях, де габарити приміщення не дозволяють монтувати розсувні системи, або митників конструкції. Крім того, можливості таких систем практично не обмежують простір відкривання дверей, що забезпечує високу прохідність.

Наші роботи:


розсунення
установка раздвіжек
розсувні системи
розсунення з алюмінію
алюмінієві розсувні системи
розсувні конструкції
купити розсувну систему
нові технології у розсувних системах
розсунення в Києві

За своєю технологією розсувні вхідні системи бувають двох видів:

Механічні

Такі двері відкриваються за допомогою зусиль людини. Цей різновид більш застосовуеться для приватних об'єктів, які не мають високого рівня прохідності. Крім того механічні розсувні вхідні групи користуються популярністю для встановлення всередині офісів компаній, або організацій, де не передбачена інтенсивна прохідність. Великою перевагою таких систем є простота установки і низька вартість.

Автоматичні

Основною відмінністю цього різновиду вхідних груп є наявність електричного датчика руху, який приводить в роботу систему відкривання дверей. Цей тип найбільш прийнятний для великих торгових приміщень, офісних будівель з великим ступенем прохідності, а також розважальних закладів. Слід зазначити, що технології дозволяють встановлювати вдосконалені автоматичні розсувні системи з «зимовим» режимом роботи. При такому режимі відкривається або одна половина дверей, або обидві стулки відкриваються не на всю ширину отвору, що дозволяє максимально зберегти тепло в приміщенні. Окремо в таких системах існує аварійне відкриття дверей. У цю функцію входить забезпечення швидкої евакуації людей з приміщення в разі необхідності, а також включення механізму при відключенні електроенергії в будівлі, або приміщенні.

Ідеї для розсувних систем:


монтаж раздвижек
установка раздвижных алюминиевых систем
раздвижки в Киеве
поставить раздвижную систему
алюминиевые раздвижки
завод по раздвижным системам
стеклянные раздвижные системы
раздвижная система в ресторане
стеклянная раздвижка

Компанія Вавілон пропонує якісну установку і сервісне обслуговування розсувних вхідних груп. Ми використовуємо компоненти систем від провідних світових виробників, і завжди пропонуємо своїм клієнтам оптимальні рішення для їх об'єктів. Важливі умови співпраці з нашою компанією - це доступні розцінки, висока якість матеріалу та роботи, а також професійні консультації фахівців, що дозволяють забезпечити ефективну роботу вхідних груп протягом довгого часу.

Закрити
Поділитися: