м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

В останні роки широкої популярності набуває такий елемент архітектурного декору, як скляні огорожі. Причому якщо ще недавно вони вважалися великою розкішшю, то сьогодні, завдяки появі нових технологій виготовлення, різні огорожі зі скла доступні практично всім, хто має стабільний дохід середнього рівня. Популярність таких виробів пояснюється практично ідеальним поєднанням дизайнерських якостей, надійності і широкої сфери застосування. Особливо вигідним стає замовлення скляних огорож в компанії Вавілон.укр.

Переваги та застосування скляних огорож від компанії Вавілон.укр

Використання скляних огорож дозволяє одночасно вирішити два завдання. По-перше, є відмінною прикрасою і значно розширюють дизайнерські можливості. По-друге, незважаючи на те, що скло традиційно вважається крихким матеріалом, пропоновані скляні огорожі забезпечують високу надійність і безпеку користувачів. Справа в тому, що основна сфера застосування таких конструкцій полягає в обладнанні сходів, балконів, балюстрад і терас. Таким чином, встановивши скляні перегородки на один з цих об'єктів, можна вирішити й естетичні і практичні питання.

До продовження теми надійності та безпеки, яка, на перший погляд, дещо розходиться із звичними поняттями про скляні вироби. Тому тут слід підкреслити, що компанія Вавілон.укр використовує у своїх огорожах високоякісне безпечне скло великої товщини. Цей матеріал є досить міцним, і для того щоб його розбити, знадобиться докласти чималих зусиль. Крім того, при виготовленні скляних перегородок застосовуються надійна і довговічна фурнітура, яка ще більше підвищує безпеку цих виробів.

Окремо слід зупинитися і на тому, що в нашій компанії працюють досвідчені й талановиті дизайнери. Звернувшись до нас з метою замовити скляні перегородки, ви неодмінно отримаєте високоякісну оригінальну дизайнерську роботу, яка дозволить створити неповторні архітектурні форми, оптимально вливаючі в загальну картину вашого інтер'єру чи підходящі для зовнішньої обробки.

Закрити
Поділитися: