м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Одним з найбільш поширених видів вхідних груп, використовуваних для об'єктів з високим ступенем прохідності, є маятникові двері. Основна відмінність цієї групи полягає в тому, що двері відкриваються як назовні, так і всередину. Виробляється таке відкривання механічним шляхом, тобто за допомогою людської сили. У той же час повернення дверей у вихідну позицію здійснюється автоматичним шляхом за допомогою доводчика. Таке поєднання механічної і автоматичної функції сприяє тому, що монтаж маятникових дверей проводиться двома способами одночасно. Зверху двері встановлюється традиційним шарнірним шляхом, в той час як нижня частина кріпиться до осі доводчика, який вмонтований в підлогу приміщення.

Компанія Вавілон.укр пропонує послуги з установки високоміцних вхідних маятникових груп, застосування яких забезпечить максимальний термін експлуатації конструкції при вході в такі приміщення, як:

  • супермаркети, торгові центри,
  • навчальні заклади різного рівня,
  • місця громадського користування,
  • бари, клуби, кафе, та інші розважальні заклади.

Ці, а також багато інших об'єктів, що мають високий ступінь прохідності, будуть не тільки забезпечені надійним і безперебійно працюючою вхідною системою, але також будуть володіти гідним декоративним рівнем. В асортименті, який пропонує компанія Вавілон, представлені вхідні маятникові системи різних форм і кольорів, що дозволить здійснити оптимальний вибір для кожного об'єкта. Вибравши наш сервіс по установці вхідних маятникових груп, ви отримуєте цілий ряд вигідних переваг, серед яких особливо слід відзначити такі, як:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, який проявляється не тільки в проектуванні вхідних груп за спеціальними параметрами, але також в пропонуванні розцінок для кожного замовника.
  • Суворе дотримання встановлених термінів виконання замовлення.
  • Використання високоякісних матеріалів від провідних світових виробників.
  • Гарантійне сервісне обслуговування вхідних маятникових систем.
Закрити
Поділитися: