м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Виготовлення дзеркал, яке пропонує вашій увазі компанія Вавілон, дозволить вирішити найрізноманітніші питання, пов'язані з дизайном інтер'єру, а також скороченням цілого ряду витрат.

Якщо говорити про декоративні сторони питання, то тут можна відзначити такі важливі умови, як:

  • Необмежений вибір розмірів і форм, що дозволить зробити оригінальними практично всі, без винятку, кімнати вашої квартири, будинку, спортивного або фітнес залу. Крім того, встановлення дзеркал, вбудованих в меблі, значно звільняє простір в приміщенні.
  • Спеціальні технології монтажу дзеркал відкривають можливість установки підсвічування, яка відіграє важливу роль для ванної кімнати та передпокою.
  • Додаткові функції, пропоновані нашою компанією, можуть бути використані для додання унікальності та неповторності таких приміщень, як офіси, салони краси, ресторани, клуби, та інші заклади громадського користування. Особливо в цьому відношенні популярна така послуга, як гравірування на склі. З її допомогою ви маєте можливість розмістити на дзеркалі логотип своєї компанії, або оригінальне фото.

Не менш важливим аспектом послуг з виготовлення дзеркал від нашої компанії є можливість скорочення витрат. Тут слід позначити такі переваги:

  • Скорочення витрат на електроенергію. Дзеркало має властивість розсіювання після потрапляння на його поверхню світла. Це дозволяє ефективно використовувати джерела денного освітлення, а також застосовувати лампи з мінімальною потужністю.
  • Економія коштів на догляд за поверхнею дзеркал. Ми використовуємо високоякісні сертифіковані матеріали, які мають властивості антистатики, що забезпечує відштовхування пилових частинок.
  • Міцність. Завдяки цій властивості дзеркал, ви можете сміливо встановлювати їх у місцях громадського користування, мінімально піддаючи ризику.

Крім того, до питання економії, безсумнівно, слід віднести наші порівняно низькі розцінки на моделювання, виготовлення та встановлення дзеркал, а також оптимальні терміни проведення таких робіт.

Закрити
Поділитися: