м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Цілий ряд додаткових послуг, які надає компанія Вавілон, відкривають широкі можливості перед своїми клієнтами. Завдяки виробництву таких робіт, як порошкове фарбування, плівкове покриття, тонування, скло з електропідігрівом, а також іншим допоміжним послугам, нам вдається максимально задовольняти клієнтські потреби, забезпечувати унікальність своїх виробів і розширювати коло партнерів.

У даному розділі ви знайдете докладну інформацію про ряд найбільш популярних додаткових послуг компанії Вавілон. Їх основна функція полягає у підвищенні впорядкованості будівель, споруд та приміщень. При цьому мається на увазі як технічна, так і декоративна сторона питання. Так, наприклад, якщо мова йде про тонування скла, одночасно вирішується питання надання поверхні оригінального естетичного вигляду та забезпечення захисту приміщення від ультрафіолетових сонячних променів. Подібним чином застосовуються і інші додаткові послуги нашої компанії.

Важливою перевагою співпраці з нами є наявність професійної консультативної підтримки. Звернувшись до наших кваліфікованим фахівцям, ви завжди знайдете глибоке розуміння і грамотний підхід до пошуку рішень. Після ознайомлення з вашими вимогами та побажаннями, наш співробітник обов'язково запропонує оптимальні варіанти для того, або іншого приміщення. Саме тому, практично кожен проект, реалізований компанією Вавілон, є, по своїй суті, унікальним. Офісні меблі з логотипом компанії, душова кабіна з матовими непрозорими стінками, вікно з електропідігрівом в будинку, або квартирі, скляний ресторанний столик з тонованого скла - все це доступно у нас за найнижчими розцінками. При цьому всі подібні послуги надаються на професійному рівні і з використанням передових сучасних технологій.

Ми завжди готові до співпраці, маючи повну зацікавленість у його подальшому розвитку. Тому, будь-яке ваше замовлення буде оброблено нашими фахівцями з максимальною віддачею.

Закрити
Поділитися: