м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція
 • Зимовий сад з фігурною стелею
  Скляний дах - максимум світла!
 • Прибудова зі скла
  Ідеальне місце для відпочинку
 • Зимовий сад з дерева
  Екологічні матеріали
 • Сад круглий рік
  Оригінальні дизайнерські рішення
 • Розсувна стеля
  Максимально світла для ваших рослин

Завдяки можливостям сучасних технологій, будівництво такого об'єкта, як зимовий сад, який ще не так давно вважався дорогою і практично недоступною розкішшю, стало можливим для масового використання.

За своєю суттю зимовий сад являє собою опалювальне і добре вентильоване приміщення з природним освітленням. Спочатку створення таких будівель призначалося для розміщення в них екзотичних рослин, непристосованих до зимових кліматичних умов. Проте з часом зимові сади стали використовуватися значно ширше. Сьогодні переваги таких споруд дозволяють перетворити їх на справжні житлові приміщення, що дозволяють не тільки забезпечити максимальний комфорт і затишок, але й додати Вашому будинку максимум естетичності і солідності.


Ідеї для зимових садів:

скляна прибудова
скляна тераса
скляні двері
скляна стеля прибудови
скляні розсувні двері
альтанка зі скла
скляна терраса
скляні стіни
скляна прибудова на даху
розкладні скляні двері
скляна прибудова
оселя зі скла
будинок зі скла
кімната зі скляною стелею
склана арка
міжповерхові скляні стіни

Пристрій зимового саду

Фактично кожен зимовий сад будується за індивідуально розробленим проектом, в якому враховуються всі кліматичні особливості місцевості, а також побажання замовника. Однак основа конструкції є спільною. Зимовий сад складається з таких компонентів:

 • Конструкція з алюмінієвого профілю.
 • Вертикальне скління.
 • Дах, зі спеціалізованого безпечного скла.
 • Вікна та двері.

Для забезпечення припливу свіжого повітря в зимовий сад, застосовується установка стулок. Найчастіше їх відкривання здійснюється за допомогою автоматики, хоча також доступна механічна система відкривання / закривання.

В асортименті компанії Вавілон є типові проекти зимових садів. Ви можете замовити вже готову споруду, що дозволить не тільки скоротити терміни здійснення будівництва, але також знизити витрати на проектування. Крім того, можлива часткова зміна вже готових проектів, або складання унікального плану будівництва зимового саду за наданими вами параметрами. У кожному з випадків ми гарантуємо високу якість і надійність конструкцій, а також максимальну консультаційну підтримку фахівців, яка дозволить створити об'єкт, що максимально задовольнить Вашим вимогам.

Закрити
Поділитися: