м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція
 • Перегородки мобільні
  Рішення для Open Space
 • Мобільні перегородки
  Індивідуальні робочі місця
 • Перегородки переносні
  Максимальне використання простору

Останнім часом широкої популярності набуває такий елемент офісного обладнання, як мобільні перегородки. Вони дозволяють створювати оптимальні умови на робочих місцях і проявляти креативність при облаштуванні офісів. Компанія Вавілон.укр займається виготовленням такої продукції в Києві на дуже вигідних умовах. Ми пропонуємо високоміцні мобільні перегородки з алюмінієвого профілю. В якості наповнювача може бути використано, як безпечне скло, так і непрозорі матеріали, що створюють додатковий комфорт на робочому місці.

Розглянемо, якими перевагами і особливостями володіють мобільні перегородки з алюмінію:


Ідеї для мобільних перегородок

Перегородки мобільні зі скла
Перегородки між столами
Перегородки для кабінету
Пересувні перегородки
Офісні мобільні перегородки
Мобільні перегородки в офіс
Мобільні перегордки

 • Можливість оптимального використання офісного простору. Тенденції сучасної архітектурної моди в офісному плануванні схильні до застосування технології відкритого простору (Open Space). Саме мобільні перегородки дозволяють найкращим чином використовувати місце в приміщенні.
 • Забезпечення індивідуального комфорту на робочому місці без відчуження від оточуючих співробітників. Завдяки мобільним перегородкам можна знайти практично ідеальний баланс між особистим і суспільним.
 • Висока міцність, забезпечена надійним алюмінієвим профілем. Така властивість дозволяє використовувати алюмінієві мобільні перегородки протягом тривалого періоду часу. При цьому вироби будуть максимально зберігати свої найкращі властивості.
 • Стійкість до зношування та механічних пошкоджень. Завдяки цим показникам мобільні перегородки з алюмінію легко експлуатуються на об'єктах з великими динамічними навантаженнями, не бояться постійних перестановок і робіт з монтажу / демонтажу, а також інертність до підвищеної вологості і температурних перепадів, характерних для деяких спеціалізованих офісних приміщень.

Всі перераховані властивості мобільних перегородок супроводжуються креативним підходом наших дизайнерів, доступними цінами, які пропонує Вавілон.укр, а також високою якістю готової продукції. Крім того, наша компанія забезпечує гарантійне сервісне обслуговування для всіх своїх клієнтів.

Закрити
Поділитися: