м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Однією з послуг, що надаються компанією Вавілон.укр, є нанесення плівки на поверхню скла. Цей матеріал застосовується для найрізноманітніших потреб і, відповідно, відрізняється своїми різновидами.

Види плівок та їх застосування

За своїм складом кожна з різновидів плівки для скла являє собою нашарування полімерних пластів, змішаних з клейовим складом. Таке з'єднання забезпечує зчеплення з поверхнею скла на молекулярному рівні, що надає надійність і міцність нанесеного матеріалу.

Існує цілий ряд різних добавок, які надають плівці додаткові функції. Саме вони стали основою наступної класифікації цього матеріалу:

Декоративні плівки

Це найбільш затребуваний різновид матеріалу. Він дозволяє додати поверхні скла не тільки необхідний колір, або відтінок, але і нанести на нього різноманітні зображення. Застосування декоративної плівки досить широке. В основному її використовують в домашніх умовах, а також у різних громадських приміщеннях для додання оригінальності дизайну.

Протиударні плівки

Не важко здогадатися, якою є основна функція цієї категорії плівки для скла. Отримання такого різновиду досягається шляхом додавання до складу плівки міцних металів. Протиударні плівки застосовуються для захисту скла вхідних груп в місцях з великою прохідністю, а також для захисту вікон приміщень, розташованих на нижніх поверхах будівель.

Сонцезахисна плівка

Цей різновид має особливо важливе значення для різноманітних скляних конструкцій, а також захисту звичайних вікон від ультрафіолетових променів. Її функції не тільки дозволяють зберегти необхідний мікроклімат в приміщенні, але також оберігають від вигорання стіни, меблів, і інших предметів інтер'єру.

Існує також цілий ряд інших видів плівки, що мають більш вузьку спеціалізацію. Сюди відносяться такі різновиди, як енергозберігаюча, дзеркальна, бронеплівка, і багато інших. Консультації наших співробітників допоможуть вам підібрати найбільш відповідний вигляд, відповідний вашим вимогам.

Закрити
Поділитися: