м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Рафштори являють собою нову і яка набуває популярність технологію. За принципом своєї роботи вони нагадують жалюзі. Проте їх основною відмінністю є місце розташування. На відміну від традиційного способу установки жалюзі, рафштори розміщуються з зовнішньої сторони вікна.

Компанія Вавілон.укр однією з перших в країні освоїла цю технологію, і сьогодні люб'язно надає свої послуги з виготовлення, монтажу та сервісного обслуговування рафштор.


Ідеї для використання:

рафштори
купити рафштори

Функції і переваги рафштор

Алюмінієві рафштори, які пропонує наша компанія, виконують такі важливі функції:

Захист

Під цим поняттям мається на увазі відразу три категорії. По-перше, рафштори забезпечують захист приміщення від сонячних променів і дозволяють регулювати спрямованість зовнішнього джерела освітлення. По-друге, зовнішнє розміщення дозволяє уникнути парникового ефекту, який в жарку погоду створюють внутрішні жалюзі. Тому, установка рафштор забезпечить збереження оптимального здорового мікроклімату. По-третє, міцний матеріал захищає вікна від вандалізму, що особливо важливо для приміщень, розташованих на нижніх поверхах будівель і споруд.

Прикраса

За своїми декоративними функціями рафштори не мають собі аналогів. Можливості встановлення цього обладнання в різних кольорах і розмірах дозволяють створювати неповторний та унікальний зовнішній вигляд будь-якому приміщенню. Ця функція значно підвищує попит на установку рафштор в магазинах, ресторанах, банках, а також інших нежитлових приміщеннях громадського користування.

Наша компанія пропонує два варіанти управління рафшторами. За бажанням замовника, це може бути звичайне ручне управління, подібне тому, яке використовується для внутрішніх жалюзей. Крім того, можлива установка автоматики. Такий спосіб дозволяє здійснювати управління безпосередньо зсередини будівлі. Робиться це або за допомогою пульта дистанційного керування, або фіксованим автоматичним вимикачем.

Консультанти компанії Вавілон завжди допоможуть вам вибрати найбільш підходящий дизайн і тип управління рафшторами. Причому всі наші послуги надаються на найвищому рівні якості та за доступними цінами.

Закрити
Поділитися: