м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція
 • Двері-гармошки
  Великі світлові прорізи
 • Двері гармошкою
  Легко і без зусиль
 • Гармонь
  Відкривається весь проріз
 • Двері аккордіон
  Захист від зломів

Такий винахід людства, як складані двері сягає своїм корінням глибоко в історію. Однак у сучасному трактуванні ця проста і зручна конструкція набула зовсім нову форму. Мова йде про такий винахід, як алюмінієві двері-гармошкою, яка знаходить саме широке застосування, як при установці зовнішніх вхідних систем, так і в якості міжкімнатних роздільників.

Компанія Вавілон пропонує замовити алюмінієві двері такого типу в Києві. Завдяки багатому досвіду роботи в даній сфері, а також високому рівню професіоналізму всіх фахівців, ми надаємо своїм замовникам оптимальне поєднання ціна / якість. Крім того, скориставшись можливістю купити двері-гармошку саме у нас, ви гарантовано отримаєте надійне сервісне обслуговування.


Ідеї для дверей гармошок:

двері гармошкою
двері аккордіон
двері-гармошка
купити двері гармошку
замовити двері гармошки
двері гармошкою
установка дверей гармошки
двері-гармошкою в Києві
ціна на двері гармошкою

Двері-гармошка: переваги та види

Компанія Вавілон здійснює проектування, виготовлення, монтаж і гарантійне сервісне обслуговування дверей-гармошок різних розмірів і типів. Для їх виготовлення використовується високоміцний алюмінієвий профіль, який володіє наступними важливими перевагами:

 • Максимальна стійкість до зношування, що сприяє тривалому терміну експлуатації дверей.
 • Високі декоративні властивості, що дозволяють гідно прикрашати інтер'єр приміщень.
 • Екологічна чистота матеріалу, завдяки якій алюмінієві двері-гармошка можоть бути встановлені на об'єкті з підвищеними санітарними вимогами.

Такі властивості сприяють самому широкому застосуванню даного виробу. Двері-гармошки з алюмінію активно застосовуються, як для поділу внутрішніх кімнат, або офісів, так і для будівництва зовнішніх вхідних конструкцій. При цьому установка саме такий двері сприяє значній економії простору в приміщенні, що дуже важливо для облаштування об'єктів з невеликою площею.

Окремо слід підкреслити, що бувають ситуації, коли двері-гармошка є єдиним можливим проектним рішенням. Тому попит на вироби цього типу завжди залишається високим, чому також в значній мірі сприяє їх ціна.

Алюмінієві двері-гармошки поділяються на дві групи за типом використовуваного профілю. Більш дешевий "холодний" профіль застосовується для виготовлення міжкімнатних дверей усередині приміщень, обладнання зимових садів та інших об'єктів нежитлового типу.

"Теплий" профіль являє собою складну і порівняно дорогу конструкцію. У ньому, крім алюмінієвої основи використовується термоміст, який виготовлений з поліаміду зі скловолоконним армуванням. Таке поєднання забезпечує максимальну шумоізоляцію, а також збереження тепла в приміщенні. Цей тип алюмінієвих дверей-гармошок застосовується в якості вхідних систем, а також для обладнання виходів на тераси або балкони відкритого типу.

Ще одна класифікація поділяє двері-гармошки за кількістю стулок. Як правило, їх діапазон коливається в межах від двох до семи. Так чи інакше, але при виборі оптимального типу дверей даної конструкції, ми рекомендуємо проконсультуватися з експертом нашої компанії. Досвідчений фахівець не тільки підкаже найбільш підходящий для ваших умов варіант двері-гармошки, але і допоможе максимально скоротити загальні витрати на це замовлення.

Закрити
Поділитися: