м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція
 • Перегородки офісні
  Оригінальні дизайни
 • Офісні перегородки
  Зручний робочий простір
 • Перегородки
  Висока шумоізоляція
 • Алюмінієві перегородки
  Економія простору

Одним з пріоритетних напрямків у роботі компанії Вавілон.укр є проектування, виготовлення та встановлення офісних перегородок різного типу. У нашому асортименті представлені високоякісні конструкції" >алюмінієві конструкції каркасного і суцільноскляного типу. І ті, й інші виготовляються суто за індивідуальними проектами у зв'язку з тим, що кожне приміщення має свої особливості і специфіку, а кожен замовник висуває свої вимоги до функцій, якості і властивостей алюмінієвих перегородок.

Наша компанія працює не тільки з фізичними особами. Ми тісно співпрацюємо з багатьма компаніями та організаціями, продовжуючи розширювати клієнтську базу юридичних осіб. Працюючи з цією категорією клієнтів, ми надаємо ряд додаткових послуг, що значно підвищують ефективність наших перегородок. Однією з таких послуг є можливість нанесення на поверхню скла зображень з логотипом компанії, або написом. Це дозволить значною мірою підвищити престиж вашого офісу, магазину, або іншого комерційного приміщення.


Ідеї для офісних перегородок:

Алюмінієві перегородки
Перегородки з алюмінію
Легкі алюмінієві перегородки
Офісні перегородки
Перегородки офісні
Перегородки в офіс
Монтаж офісних перегородок

Крім унікальності кожної виготовленої нашою компанією конструкції, наші офісні перегородки відрізняються такими важливими параметрами, як:

 • Порівняно низька вартість виробів і їх установки.
 • Висока міцність матеріалу.
 • Стійкість до зношування, ударів, вогню, хімікатів і інших можливих подразників.
 • Екологічно сприятливі матеріали, використовувані при виготовленні.
 • Застосування систем і фурнітури від кращих європейських виробників.
 • Декоративні можливості, які, крім нанесення логотипів на скло, відкривають ще цілий ряд перспектив по фарбуванню, покриттю плівкою, тонуванню та іншим способам прикраси поверхні скла.

Область застосування різноманітних алюмінієвих перегородок практично не має меж. У кожному випадку наші досвідчені фахівці завжди готові прийти до вас на допомогу, надавши професійну консультацію для вибору оптимальної конструкції, відповідно для вашого приміщення. При цьому ви зможете значно скоротити свої витрати при отриманні якісного результату.

Холодний алюміній

Відомо, що алюміній є одним з найбільш прийнятних матеріалів для проведення самого широкого спектру будівельних робіт. Він має високу міцність, стійкість до різних несприятливих дій, а також легко піддається сплаву, що дозволяє надати алюмінієвому профілю будь-які форми. Єдиним важливим недоліком цього матеріалу є висока теплопровідність. Однак з метою її уникнення був розроблений так званий термоміст, який дозволив усунути проблему і забезпечити збереження тепла в приміщеннях.

Застосування термоміст значною мірою підвищує собівартість алюмінієвого профілю. При цьому далеко не завжди експлуатаційні вимоги включають ефект теплозбереження. Для багатьох об'єктів збереження тепла абсолютно не є необхідним фактором, що і стало причиною чіткого поділу алюмінію на "теплий" і "холодний". Холодний алюміній застосовується для спорудження різних видів фасадів, монтажу вікон для нежитлових комерційних об'єктів, а також для інших будівельних робіт, що не передбачають теплозбереження. При цьому вартість холодного алюмінію набагато нижче, що дозволяє значною мірою скоротити витрати замовника.

Закрити
Поділитися: