м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Компанія Вавілон.укр пропонує комплекс професійних послуг з проектування, виготовлення та монтажу скляних сходів та огорож до них. Цей елемент інтер'єру набуває все більшої популярності в останні роки, чому одночасно сприяє розвиток технологій виготовлення і зниження вартості виробів. Пропонуємо ознайомитися з послугою в загальних рисах, оцінивши основні параметри і гідності скляних сходів.

Скляні сходи класичний елемент у новому форматі

Пропонована в даному розділі нашого каталогу послуга призначена для самого широкого кола клієнтів. Скляні сходи можуть бути встановлені як на об'єктах комерційного призначення, так і в звичайних приватних будинках, котеджах та квартирах. Для виготовлення цих конструкцій використовується високоміцне скло триплекс, яке володіє максимальною міцністю і є повністю безпечним.

Крім високої надійності, якою володіють сходи зі скла, вони характеризуються неймовірною декоративністю. Виробничі можливості компанії Вавілон.укр дозволяють нашим дизайнерам створювати неповторні оригінальні конструкції, які підходять під будь-який дизайн інтер'єру, і є зразком розкоші і демонстрацією вишуканого смаку господарів будинку, офісу і будь-якого іншого об'єкта.

Звернувшись до наших послуг зі спорудження скляних сходів, ви робите самий розумний вибір, гарантовано отримуючи такі можливості, як:

  • Індивідуальне проектування досвідченими дизайнерами, що дозволяє створювати унікальні в своєму роді конструкції.
  • Багатий вибір відтінків і кольорів поверхні скла, що сприяють оптимальному поєднанню скляних сходів та огорож з інтер'єром приміщення.
  • Доступні розцінки, а також пільгові умови обслуговування для постійних і оптових замовників.
  • Оптимальні терміни виконання замовлення.
  • Зручні способи розрахунку, включаючи безготівкову оплату для юридичних осіб.
  • Гарантійне обслуговування та безкоштовні консультації фахівців з питань експлуатації скляних сходів та огорож.
Закрити
Поділитися: