м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Незважаючи на те що сьогодні багато виробників пропонують найширший вибір форм і розмірів душових кабін, часто просто неможливо знайти ідеальний варіант, який повністю задовольнить всі ваші вимоги. Компанія ВАВІЛОН пропонує альтернативний варіант вирішення такої проблеми - душові кабіни під замовлення.

Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками фурнітури і скла, виготовлення проводиться на професійному обладнанні і по самим останнім технологічним розробкам. Завдяки цьому наші душові кабіни активно застосовуються не тільки в квартирах і приватних будинках, а також у фітнес-центрах і СПА-салонах, куди часто просто неможливо підібрати вже готову душову кабіну.

Ознайомившись з вашими побажаннями, наш фахівець обов'язково запропонує найбільш підходящі оригінальні рішення як в плані дизайну, так і з технічного боку. Виготовлення душових кабін можливо практично з будь-якого виду скла і, обов'язково, з урахуванням усіх норм з безпеки.

Переваги алюмінієвих душових кабін

Назвемо, які переваги ви отримуєте, скориставшись нашими послугами:

  • Виготовлення унікальної душової кабіни за індивідуальним проектом, який буде з точністю до міліметра і найдрібнішого вигину на поверхні скла відповідати вашим вимогам.
  • Свобода вибору в рамках технічних можливостей. Ви не обмежені в матеріалі, розміру і форм, якщо вони відповідають стандартам безпеки.
  • Професійна консультаційна підтримка з боку наших фахівців.
  • Міцність і надійність матеріалу, а також гарантії сервісного обслуговування.
  • Можливість скористатися цілим рядом додаткових послуг, які додадуть вашій кабіні ще більшу оригінальність. Ви можете замовити у нас гравіювання скла душової кабіни, з зображенням на ньому обраного малюнка або фотографії. Особливо така послуга актуальна для салонів. Логотип, або назва, нанесені на скло кабіни, дозволять підкреслити представницький статус вашого закладу.

Ці, а також багато інших вигідні умови відкриються вам, як тільки ви приймете своє рішення звернутися до нас.

Закрити
Поділитися: