м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Скляні меблі від компанії Вавілон відкривають перед вами найширші можливості. Наші послуги дозволяють скористатися цілим рядом вигідних переваг меблів, виконаних зі скла. До них, в першу чергу, можна віднести такі, як:

  • Широкий асортимент готових проектів, здатний задовольнити різні вимоги до оформлення інтер'єру як в домашніх умовах, так і обладнанні офісів, вітрин бутіків, і інших нежитлових приміщень.
  • Простота складання виробів, а також їх демонтажу.
  • Доступність у догляді.
  • Забезпечення максимальної освітленості приміщення, завдяки прозорості меблів і її світловіддзеркалюючим функціям.
  • Використання високоякісної фурнітури, що забезпечує надійну і довгострокову службу меблевих елементів.
  • Можливість виготовлення меблів зі скла за індивідуальними проектами, що дозволить досягти неповторності та оригінальності вашого приміщення.
  • Застосування високоміцного скла, яке забезпечує міцність і безпеку користування меблями.
  • Пропозиція цілого ряду додаткових послуг, які допоможуть унікалізувати обрані вами предмети скляних меблів. Сюди відноситься: нанесення кольорової плівки, матування, а також використання ударного гравіювання скла, яке особливо актуальне для комерційних приміщень. Офіс, в якому встановлені брендовані скляні меблі, або ресторан, столики якого прикрашені логотипом, завжди будуть демонструвати свій престиж і респектабельність.

Окремо слід зупинитися на тому, що, звернувшись до наших послуг, ви не просто отримаєте виріб високої якості та надійності.

Досвід і кваліфікація наших фахівців забезпечать вам професійні консультації, що дозволяють досягти оптимальних результатів в обстановці інтер'єру. Ознайомившись з вашими вимогами, наші консультанти обов'язково запропонують вигідні і вдалі проектні рішення, які будуть одночасно виконувати декоративні функції і, в той же час, в максимальному ступені будуть відповідати вашим фінансовим і тимчасовим можливостям.

Закрити
Поділитися: