м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Компанія Вавілон.укр пропонує послуги з проектування, виготовлення, встановлення та сервісного обслуговування скляних дверей. Цей різновид вхідних конструкцій має саме широке застосування в приватному і комерційному будівництві. Двері зі скла користуються попитом для реалізації типових проектів та індивідуальних дизайнерських розробок. При цьому наша компанія гарантує максимальну якість і надійність кожного виробу. Розглянемо докладніше, де знаходять своє застосування скляні двері від компанії Вавілон.укр, якими особливостями вони володіють, а також, які переваги відкриваються при замовленні цього обладнання саме у нас.

Скляні двері: опис і застосування


Ідеї для скляних дверей

тоновані двері
поворотні двері
двері зі скла
розпашні двері зі скла
розсувні скляні двері
вхідні скляні двері
дизайнерські двері зі скла

Використовуючи багатий досвід роботи у сфері ремонтно-будівельних робіт, фахівці компанії Вавілон.укр вибирають оптимальні рішення для кожного замовника. Залежно від місця установки, призначення об'єкта, ступеня прохідності та інших факторів, ми готові підібрати для вас самі відповідні скляні двері за такими параметрами:

  • Товщина скла, яка значною мірою сприяє ступеню міцності та надійності дверей.
  • Спосіб виготовлення скла. У нашому асортименті є гартоване скло і триплекс. Незалежно від того, який з цих видів буде обраний, обидва варіанти відповідають найвищим вимогам безпеки.
  • Матеріал, з якого виконана рама. Це може бути або алюміній, який більше підходить для офісних приміщень та об'єктів з підвищеною прохідністю, або масив дерева, прийнятний для приватного будівництва або представницьких приміщень (офіси, конференц-зали, кімнати для гостей).
  • Відтінок скла. Для вибору за цією ознакою у нас існує широка кольорова палітра, яка підійде для будь-якого дизайну інтер'єру.
  • Фурнітура. Тут також можливий дуже широкий вибір якісної продукції від провідних вітчизняних і зарубіжних постачальників.

Звернувшись до наших послуг із встановлення скляних дверей в Києві, ви знайдете не тільки відмінну якість виробів, але також доступні конкурентоспроможні розцінки і оптимальні терміни виконання замовлення.

Закрити
Поділитися: