м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Будь-які технології в різних областях не стоять на місці, а розвиваються. Не є винятком і розвиток виробництва віконних систем. Якщо ще якийсь час тому назад поява металопластикових вікон стало проривом в цій області, то сьогодні на зміну цієї технології прийшла її більш вдосконалена модель, вікна з підігрівом.

За своїм зовнішнім виглядом такі конструкції практично нічим не відрізняються від традиційних склопакетів. Всі проводи вміло заховані усередині системи, і непомітні погляду. Як джерело тепла використовується непомітне металеве напилення на внутрішній стороні скла, яке і раніше використовувалося як теплосберегаючі шари. Тепер до цього напилення додалася струмопровідна функція, яка забезпечує внутрішній підігрів вікна.

Для зручності користування такою системою назовні виводиться спеціальний терморегулятор, який встановлюється поруч з вікном на стіні. Це дозволяє підтримувати необхідну температуру в приміщенні, а також повністю відключати функцію підігріву в теплу погоду. Вікна з підігрівом є повністю безпечними, завдяки присутності в них спеціального пристрою захисного відключення (УЗО). Компанія Вавілон пропонує проектування, виготовлення, встановлення та сервісне обслуговування віконних систем з підігрівом.

Найбільш постійна область застосування, це скління дахів. При використанні склоблоків з підігрівом кут нахилу даху для відводу води та снігу може бути самим мінімальним.

Ми використовуємо в своїх виробах тільки якісні сертифіковані матеріали, які дозволяють нашим клієнтам повною мірою скористатися такими перевагами вікон з підігрівом, як:

  • Максимальне збереження тепла в приміщенні.
  • Повна економія електроенергії, обумовлена тим, що дані віконні системи мають мінімальне енергоспоживання в порівнянні з витратами на додаткові джерела опалення.
  • Екологічна та фізична безпека. Віконні системи з підігрівом не виділяють ніяких шкідливих для навколишнього середовища речовин і, як уже згадувалося, не становлять небезпеки для здоров'я користувача.

Наші послуги по вікнах з підігрівом поєднують в собі такі важливі параметри, як висока якість, надійність і низькі розцінки.

Закрити
Поділитися: