м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція

Останнім часом все більшої популярності отримує така система скління, як розсувні вікна. Компанія Вавілон люб'язно надає своїм клієнтам таку послугу на найвигідніших умовах.

Пристрій системи розсувного вікна і її види

Принцип дії системи в розсувному вікні досить простий. Стулки легко рухаються в обидва напрямки звичайним натисканням, або поворотом ручки, що залежить від обраної фурнітури, конструктиву і виробника профілю.

Установка розсувного вікна можлива як з термовставкою, так і без неї. Саме за такою ознакою розрізняють дві групи цих вікон:

  • Теплі. Такий тип вікон встановлюється в тих випадках, коли вікно веде безпосередньо з опалювальної кімнати на вулицю.
  • Холодні. Відсутність термовставки в таких вікнах обумовлено тим фактом, що приміщення не вимагає опалення. Цей тип встановлюють при склінні лоджій і балконів, які відокремлені від житлового приміщення іншим склінням. Також такі вікна актуальні для вуличних альтанок, де просто необхідний захист від вологи, пилу і вітру.

Ідеї для розсувних вікон:

вікна розсувні
купити розсувне вікно
розсунення
вікна розсувні з алюмінію

Область застосування розсувних вікон та їх переваги

Найбільшого поширення розсувні вікна отримали при склінні балконів, веранд і лоджій. Це стало можливим завдяки таким важливим перевагам цих систем, як:

  • Максимальна економія простору. Цей фактор має велике значення для скління балконів і лоджій, де, найчастіше, розорюються стулки навіть не дають можливості відкрити вікно до кінця, впираючись в задню стіну. У випадку з розсувними вікнами, де вікно відкривається в одній площині, така проблема вирішується найкращим чином.
  • Герметичність. Наявність спеціальних фіксаторів, а також високоякісних ущільнювачів, дозволяє забезпечувати повну відсутність продуваємості системи. Збереження тепла при цьому настільки якісне, що повністю відпадає необхідність в опаленні заскленого балкона, або лоджії.
  • Максимальна світлопрозорість. Пристрій системи розсувних вікон дозволяє встановлювати перегородки на значній відстані, що забезпечує практично стовідсоткове попадання денного світла в приміщення.
  • Звільнення місця на підвіконні. Якщо при провітрюванні приміщення з розпашною системою доводиться звільняти підвіконня від вазонів та інших предметів, що знаходяться на ньому, то у випадку з розсувними вікнами така необхідність повністю відпадає.

Фахівці нашої компанії створять оптимальний проект розсувного вікна по вашим вимогам, виготовлять його в найкоротші терміни і зроблять якісну і надійну установку на найвигідніших умовах.

Закрити
Поділитися: