м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція
 • Вентильовані фасади
  Енергоефективно і безпечно
 • Фасад вентильований
  Протипожежний захист - вищого рівня
 • Фасади вентильовані
  Комбіновані фасади зі склом
 • Фасад вентильований
  Проектування і монтаж фасаду
 • Вентильовані системи
  Монтаж та використання під будь-яким кутом

У сучасному будівництві все більшу популярність здобувають вентильовані фасади, які виконують цілий ряд важливих функцій. Монтаж такої конструкції дозволить одночасно вирішити питання декоративності об'єкта, а також забезпечити оптимальний мікроклімат в приміщенні.

Особливою популярністю користується така конструкція, як вентильований фасад з алюмінію, замовити який пропонує компанія Вавілон. Його монтаж додатково забезпечить високу міцність і довговічність споруди. При цьому ціна, за якою ми пропонуємо купити вентильовані фасади в Києві, дозволить максимально скоротити клієнтські витрати.

Переваги вентильованих фасадів і вимоги до їх установки

Компанія Вавілон пропонує послуги з проектування, виготовлення та монтажу вентильованих фасадів з алюмінієвою несучою основою. Такі конструкції мають цілу низку важливих переваг, серед яких необхідно відзначити наступні:


Проекти вентильованих фасадів

вентильовані фасади
Фасади будинків вентильовані
вентильований фасад
Фасад будівлі вентильований
Фасад вентильований
Фасади вентильовані
Монтаж вентильованого фасаду
Будівництво вентильованих фасадів

 • Сполучуваність з різними видами обробки. Алюмінієва система оптимально підходить для облицювання керамогранітом, деревом та іншими класичними матеріалами. Більш того, вентильовані фасади можна оптимальним чином комбінувати зі світлопрозорими системами, в яких також застосовується алюмінієва конструкція.
 • Висока міцність фасаду і його стійкість до зношування. Сплави алюмінію з магнієм або кремнієм сприяють повній інертності конструкції до впливу ультрафіолету, вологи і температурних перепадів в діапазоні -80 ° С - + 100 ° С. Крім того, алюмінієві вентильовані фасади максимально стійкі до статичних і динамічних навантажень, а також до зовнішніх фізичних пошкоджень.
 • Зручність у роботі. Завдяки високим ливарним властивостям, алюмінієві вентиляційні фасади легко піддаються гнучкості, що дозволяє створювати оригінальні форми і конструкції.

Всі ці властивості будуть виявлятися повною мірою за умови, якщо дотримуватися вимог до спорудження даної категорії фасадів. Наші фахівці повністю дотримуються встановлених правил, серед яких особливу важливість мають такі:

 • Максимальна точність розмірів і геометричних форм кожного елемента.
 • Виготовлення всіх з'єднувальних елементів з алюмінію або нержавіючої сталі.
 • Повна відсутність перекосів, що забезпечує щільне прилягання елементів оздоблення до алюмінієвого каркасу.

Дотримання всіх цих вимог забезпечують максимальну надійність наших вентильованих фасадів. Це, в свою чергу, гарантує високий попит на такі конструкції. Вони активно застосовуються при будівництві торгових і виставкових павільйонів, офісних і житлових приміщень, автосалонів і спортивних манежів, а також цілого ряду інших об'єктів.

Звернувшись для замовлення алюмінієвих вентильованих фасадів в компанію Вавілон, ви, безумовно, отримаєте цілий ряд вигідних для себе умов. Серед них можна виділити доступні розцінки на холодні і теплі системи, оптимальні терміни виконання робіт, якісне сервісне обслуговування, а також можливість подальшого взаємовигідного співробітництва.

Закрити
Поділитися: