м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція
 • Спайдерні фасадні системи
  Архітектура майбутнього!
 • Фасади спайдерні
  Скління будь-якої складності
 • Спайдерні фасади
  Новітні технології в екстер'єрі
 • Фасади
  Spider - Безрамне скління

Компанія Вавілон пропонує найширший спектр рішень для оформлення фасадів. Однією з найбільш останніх технологічних розробок у цій галузі є фасади спайдерного, або як їх ще називають, планарного скління. Цей метод з'явився в Європі в середині 80-х років, однак на українському ринку він знайшов своє активне застосування всього кілька років тому. Наша компанія стала однією з перших в країні, що освоїли цю перспективну і прогресивну технологію. Наведемо загальні характеристики спайдерного скління, його переваги, а також позначимо, які вигоди ви отримаєте, звернувшись за цією послугою до нас.

Що являє собою спайдерне скління

Метод спайдерного скління полягає у створенні суцільної скляної поверхні без видимих стійок або ригелів. Всі скляні секції прилягають один до одного практично стик в стик, а ледь помітні зазори заповнюються прозорими герметиками. Кріпильна конструкція знаходиться всередині приміщення. Вона представлена спеціальними кріпильними кронштейнами, які за своєю формою нагадують павуків (саме так перекладається англійське слово «павук», яке стало основою назви даного методу).


Ідеї для спайдерного скління

спайдерні фасади
спайдерне скління
скління спайдерного фасада
монтаж фасада
спайдерні конструкції
спайдерне положення конструкцій
фасад в спайдерному положенні

Переваги спайдерного скління

Даний спосіб скління фасадів має цілий ряд незаперечних переваг у порівнянні з іншими варіантами. Серед найбільш значущих переваг спайдерного скління можна відзначити такі, як:

 • Широкі перспективи для прояву дизайнерської фантазії.
 • Економія матеріалу і навантаження на об'єкт, яка досягається завдяки зменшенню кількості несучих конструкцій.
 • Високі технічні параметри, серед яких міцність, зносостійкість, а також стійкість до температурних перепадів.

Особливості спайдерного скління від компанії Вавілон

Наші фахівці намагаються максимально задовольнити будь-які ваші вимоги і побажання до фасадного скління. Ми використовуємо найбільш надійний вид скла з жорсткою дистанційною рамкою. Всі роботи, починаючи від проектування фасаду, і закінчуючи його монтажем, проводяться в оптимальні терміни і за вигідними розцінками.

Закрити
Поділитися: