м. Київ, бул. Кольцова, 14К
+38 (063) 700-08-08
Продукція
 • Зенітні ліхтарі
  Рішення для промислових об'єктів - Економія на електроспоживанні до 30%!
 • Дах для зимового саду
  Комфортна оранжерея - прямо у вас удома!
 • Вікна на даху
  Повноцінне вікно з автоуправлінням!
 • Скління даху
  Новітні технології скління в кожен дім!
 • Дах зі скла
  Багато світла і тепла - запорука затишку!

Можливості алюмінієвих систем дозволяють здійснювати якісне скління дахів. Компанія Вавилон люб'язно надає таку послугу всім своїм клієнтам на найвигідніших умовах.

За своєю суттю светопрозрачная дахова система є конструкцією з алюмінієвих профілів, які можуть бути як самонесучими, так і кріпиться на металевий сталевий каркас - все залежить від поставленого завдання і технічних можливостей. Всі профілю знаходяться на значній відстані один від одного, що дозволяє забезпечити максимальне проникнення світла в приміщення. Додатково можлива установка різних відкриваються механізмів, систем провітрювання і структурних стулок (фраза активна, при натисканні потрібна розшифровка і правильне фото). Завдяки унікальним можливостям алюмінієвих систем, скління можливо проводити з мінімальним ухилом (від 3х градусів) для відведення води із застосуванням підігріву скла в зимову пору року. Скління дахів і зенітних ліхтарів виконується виключно з безпечного скла, яке відповідає всім нормам по даному виду робіт.


Ідеї для скління дахів:

Ідеї для скління дахів
дах
скління дахів
замовити скління дахів
економія на світі
вікна на даху
зенітні ліхтарі

Переваги та область застосування скління дахів

Технологія скління дахів має цілий ряд переваг як з декоративною, так і з технічної точки зору. Прийнявши рішення скористатися такою послугою, ви отримуєте такі вигоди, як:

 • Можливість додати своєму приміщенню неповторний та унікальний дизайн.
 • Забезпечити значну економію електроенергії, подбавши при цьому про здоровий зір.
 • Використання сонячного тепла для обігріву приміщення.
 • Оптимальне рішення проблеми устаткування похилих дахів, з якими часто виникають проблеми у дизайнерів і будівельників.

Ці переваги послуги активно використовуються для оформлення готелів і ресторанів, СПА-салонів і фітнес-клубів, басейнів і зимових садів, а також для звичайних житлових будинків і котеджів.

Особливості нашої послуги

У спектр послуг зі скління дахів, що надаються компанією Вавилон, входить проектування, виготовлення та встановлення систем, а також їх сервісне обслуговування. У своїй роботі ми використовуємо тільки спеціальне безпечне скло і склоблоки, яке має підвищену міцність і надійність. Кожна запропонована нами система обладнана різними відводами для води, а також можлива установка підігріву скла для швидкого відтавання снігу.

Наші менеджери завжди готові запропонувати вам вигідні умови виконання замовлення і доступні розцінки на цю послугу.

Закрити
Поділитися: